Değerlendir:
  • 0 Oy - 0 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
İHL 11. Sınıf Görsel ve sesli Arapça kitabı
Yazar Mesaj
tatabdullah Çevrimdışı
Yeni Üye
*

Rep Puanı: 30
Photo İHL 11. Sınıf Görsel ve sesli Arapça kitabı
[Resim: ihl11.jpg]
[Resim: ihl112.jpg]

السلام عليكم و رحمة الله و بركاته

İHL 11. Sınıf Görsel ve sesli Arapça kitabını tamamlamaya sonunda muvaffak oldum. Bazı sebeplerle epey geç kaldım, umarım mazur görürsünüz.
11. sınıf kitabını daha önceki hazırlamış olduğum 9. ve 10. sınıf arapça kitapları formatında hazırladım fakat bu sefer kitaplar PDF formatında elimde mevcut olduğu için, sayfaları scannerda taramadan orjinal olarak kullandım bundan dolayı görüntü daha kaliteli oldu, ayrıca tarama zahmeti olmadığı için bende Ders ve Çalışma kitaplarının tamamını programa dahil ettim ve metinlerin tercümeleri ile tüm alıştırmaların cevaplarınıda öğretmen kılavuz kitabından ekledim. bu yüzden programın boyutu biraz büyük oldu mecburen 5 part olarak böldüm ve alternatif paylaşım sitelerine yükledim.

not: BU arada kitapları PDF formatında bana ulaştıran Selahaddin DEMİRCİ hocama teşekkürü bir borç bilirim.

Faydalı olması dileği ile selamlar

ABDULLAH TAT
Konya Meram
Dr. Ali Rıza Bahadır İHL
Meslek Dersleri Öğretmeni

Rapidshare linkleri

Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.

4shared linkleri (alternatif)

02-03-2010 01:17:49 AM
Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
suhuf Çevrimdışı
Dindersiforum Smod

Rep Puanı: 1105
RE: İHL 11. Sınıf Görsel ve sesli Arapça kitabı
Hocam, Allah Razı olsun...
daha öncekileri de siz yüklemiştiniz yanlış hatırlamıyorsam. teşekkürlerimizi arzediyoruz.

imam-hatip'te görev yapmasak bile, oranın kokusunu unutmamak adına, paylaşımlarınızdan dolayı tekrar tekrar teşekkürlerimizle...

acaba bu son ekledikleriniz de diğerleri gibi mi?
tek bir pdf değil galiba. bölüm bölüm mü dür?

Duvara Asmak İçin Değil, Bağra Basmak İçin İndi Kur’an...
(Bu Mesaj 02-03-2010 01:35:39 AM değiştirilmiştir. Değiştiren : suhuf.)
02-03-2010 01:34:12 AM
tatabdullah Çevrimdışı
Yeni Üye
*

Rep Puanı: 30
Alıntı:Hocam, Allah Razı olsun...
daha öncekileri de siz yüklemiştiniz yanlış hatırlamıyorsam. teşekkürlerimizi arzediyoruz.

imam-hatip'te görev yapmasak bile, oranın kokusunu unutmamak adına, paylaşımlarınızdan dolayı tekrar tekrar teşekkürlerimizle...

acaba bu son ekledikleriniz de diğerleri gibi mi?
tek bir pdf değil galiba. bölüm bölüm mü dür?

Rabbim cümşemizden razı olsun.
daha önceki 9. ve 10. sınıf görsel kitaplarınıda ben hazırlamıştım, hocam bu PDF dosyası değil flash ile hazırlanmış "exe" uzantılı bir program şeklinde, daha öncekiler küçük boyutlu idi o yüzden tek dosya halinde idi , bu son hazırladığım daha geniş kapsamlı olduğu için boyutu 230 mb kadar oldu, o yüzden paylaşım sitelerine 5 part halinde yuklemek zorunda kaldım, 5 partın tamamını indirdikten sonra partları açtığınız zaman tek bir dosya oluşuyor, onu kuruyorsunuz ve tek ekrandan tüm sayfalara ulşabiliyorsunuz.
İHL için taşımış olduğunuz güzel duygular içinde teşekkür ediyorum, Allah razı olsun.
02-04-2010 01:57:10 AM
Selma Çevrimdışı
Yeni Üye
*

Rep Puanı: 26
Bu dosyaları indirdim ama açılmıyor açılanlarda da ders yapmak çok zor..
bu kitapları aslından nasıl temin edebilirim acilen lazım..yardımcı olursanız çok sevinirim..
05-09-2010 12:08:35 PM
gcmss Çevrimdışı
Yeni Üye
*

Rep Puanı: 0
Esselamu Aleyküm ve rahmetullah.. Hocam bunun 12. sınıf için olanı da çıkar mı acaba ? veya çıktı mı çıktıysa partları koyabilir misiniz?
11-09-2010 17:50:45 PM
arapçacıhoca Çevrimdışı
Yeni Üye
*

Rep Puanı: 0
linkleri yenilermisiniz link çalışmıyor.
(Bu Mesaj 11-15-2013 00:12:35 AM değiştirilmiştir. Değiştiren : suhuf.)
10-16-2013 11:04:31 AM
« Önceki | Sonraki »

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir

İletişim | Dindersiforum.com | Yukarıya dön | İçeriğe Dön | Hafif Sürüm | RSS